Zbaliteľný program – núdzové riešenie – ľahké a zbaliteľné

Toto je riešenie pre všetky núdzové situácie. Dážď aj vietor skrotí práve táto maličká vecička. Malé vrecko, ktoré máš vždy pri sebe, vždy poruke, vždy v batohu. Stačí rozbaliť, obliecť a ide sa ďalej!

V horách a na cestách po svete sme často odkázaní len na to, čo máme na sebe alebo v batohu. My v NORTHFINDER má riešenie a tvrdíme, že v núdzi každý ocení výhody zbaliteľných búnd a nohavíc.

Nízka hmotnosť, zbaliteľnosť, ochrana pred počasím a univerzálne použitie. Toto z nich robí ideálne riešenie v núdzových situáciách. Vďaka minimálnym rozmerom a nízkej hmotnosti si nájde miesto aj v preplnenom batohu, v kapsáčoch alebo aj na bicykli v držiaku na fľašu.

Kvalita a funkčnosť je ukrytá v kvalitných polyamidových membránach so záterom a s kompletným podlepením švov, ktoré neprepustia vietor ani vlhkosť. Prémiový NORTHKIT disponuje ľahkým technickým materiálom s vlastnosťou „ripstop“, ktorá pri poškodení textílie bráni ďalšiemu páraniu. Benefity síce zvyšujú hmotnosť no, napriek tomu sme pri bundách neprekročili 250 g a pri nohaviciach 200 g.

Pridali sme radšej na univerzálnosti. Najmä bundu sme „vytuningovali“ na prasknutie. Dobre strihnutá kapucňa, nastaviteľný pás, fixácia palca na manžetách zvyšujú komfort v pohybe. Pridali sme odvetrávanie v podpazuší, na chrbte a elegantne sme vyriešili možnosť odvetrávania cez otvorený zips.

NORTHKIT – je prémiový, univerzálny model bundy z ripstop-polyamidového materiálu s odolnosťou 10000 mm vodného stĺpca. Je prispôsobený  pre cyklistov, bežcov, speed-hikerov, turistov, bežkárov či skialpinistov. Odvetrávanie na chrbte či v podpazuší, obojsmerný zips, nastaviteľná kapucňa s dobrým výhľadom, vrecká a vnútorné kapsy, alebo reflexné prvky v rozsahu 360°. Celorozopínateľné nohavice NORTHKIT uľahčia obliekanie a vyzliekanie a pevne prepoja oblečenie s obuvou.

NORTHCOVER – ľahší a sparťanskejší variant s hmotnosťou 210 g (bunda), ktorého úlohou je poraziť vietor, sneh a dažďové kvapky. Bunda aj nohavice sú maximálne praktické s odolnosťou 5000 mm vodného stĺpca. Základný komfort, ktorý ponúka tento nekompromisný pomocník v každom počasí, tvorí nastaviteľný pás, elastické manžety a elastická kapucňa.

Posledným prírastkom v zbaliteľnej kategórii je nepremokavé unisex pončo s hmotnosťou 330 g. Pončo od NORTHFINDER ochráni na 100% nielen teba, ale zároveň aj tvoj ruksak. Disponuje špeciálne tvarovanou chrbtovou časťou, ktorá v prípade potreby prikryje bez problémov aj batoh väčších rozmerov a premokanie spôsobené trením popruhov na pleciach sa stane minulosťou. Pre jednoduchú manipuláciu je pončo vpredu rozopínateľné po celej svojej dĺžke.

Po použití zbaliteľné oblečenie dobre vysušte a očistite, následne zbaľte do vrecka, aby bolo pripravené na ďalšie použitie.

39.90  s DPH
39.90  s DPH
49.90  s DPH
49.90  s DPH
29.90  s DPH
29.90  s DPH
39.90  s DPH
39.90  s DPH

Zľava za Váš email

Nezmeškajte zľavy, akcie alebo novinky a ušetrite

10€

Prihláste sa na odber našich noviniek emailom
a získajte zľavový kupón v hodnote 10€ použitelný pri nákupe na 75€.
Kupón nie je možné použiť v kombinácii s ďalšími zľavami.

Odoslaním formuláru potvrdzujem, že som si prečítal zásady spracovania osobných údajov.