Opatrenia uskutočnené vzhľadom na COVID-19

Vzhľadom na situáciu a aby sme prispeli k menšiemu riziku nákazy vás, našich zákazníkov, sme spravili nasledovné opatrenia:

Od 16.3.2020 rušíme možnosť platby na dobierku.
Objednávku môžete pohodlne zaplatiť kartou alebo prevodom cez internetbanking online. Toto opatrenie sme spravili z dôvodu zmeny stanoviska kuriérov. Ale aj preto, aby sme ochránili vás, ale aj kuriérov, a tak obmedzili čas, ktorý s nimi strávite.

Zákaznícky servis iba online
na určitý čas vypíname telefonickú podporu, vzhľadom na to, že väčšina z nás ma home office. Online sme vám k dispozícií na emaile info@northfinder.sk, alebo na Messengeri, kde vám obratom odpíšeme na všetky vaše otázky.

Odosielanie tovaru
Tovar budeme odosielať pravidelne, ako doteraz.

Vrátenie, výmena alebo reklamácia tovaru
Vzhľadom na situáciu vás chceme požiadať, aby ste si zásielky (pokiaľ je to možné) prezreli hneď pri prevzatí na výdajnom mieste. V prípade, že sa rozhodnete tovar vrátiť, služba tovar prevezme a zašle nám späť. Vyhnete sa tak zbytočnému chodeniu na poštu či do pobočiek Zásielkovne.
Zároveň vás chceme poprosiť, ak nám tovar zasielate späť, dbajte na všetky možné hygienické opatrenia a taktiež odporúčame využiť vrátenie cez Zásielkovňu. Táto služba je bezplatná a viac informácií nájdete TU.

Všetok tovar ponúkaný na našej stránke máme na sklade, a bude doručovaný najneskôr do 3 pracovných dní. Vždy sa snažíme expedovať tovar čo najrýchlejšie.

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby ZÁSIELKOVŇA, ktorá doručí vašu zásielku priamo na miesto určenia, alebo si môžete vyzdvihnúť svoj balík vo výdajnom mieste.

Platba za tovar :

  • Dobierka – sa dočasne ruší
  • Platba platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay.
  • Platba vkladom na náš účet cez banku
  • Platba cez PayPal

Zľava za Váš email

Nezmeškajte zľavy, akcie alebo novinky a ušetrite

10€

Prihláste sa na odber našich noviniek emailom
a získajte zľavový kupón v hodnote 10€ použitelný pri nákupe na 75€.
Kupón nie je možné použiť v kombinácii s ďalšími zľavami.

Odoslaním formuláru potvrdzujem, že som si prečítal zásady spracovania osobných údajov.