NORTHKIT – poruke a vždy so sebou

Toto je riešenie pre všetky núdzové situácie. Dážď aj vietor skrotí práve táto maličká vecička. Malé vrecko, ktoré máš vždy pri sebe, vždy poruke, vždy v batohu. Stačí rozbaliť, obliecť a ide sa ďalej!

V horách a na cestách po svete sme často odkázaní len na to, čo máme na sebe alebo v batohu. My v NORTHFINDER má riešenie a tvrdíme, že v núdzi každý ocení výhody zbaliteľných búnd a nohavíc. Nízka hmotnosť, zbaliteľnosť, ochrana pred počasím a univerzálne použitie. Toto z nich robí ideálne riešenie v núdzových situáciách. Vďaka minimálnym rozmerom a nízkej hmotnosti si nájde miesto aj v preplnenom batohu, v kapsáčoch alebo aj na bicykli v držiaku na fľašu.

Kvalita a funkčnosť je ukrytá v kvalitných polyamidových membránach so záterom a s kompletným podlepením švov, ktoré neprepustia vietor ani vlhkosť. Prémiový NORTHKIT disponuje ľahkým technickým materiálom s vlastnosťou „ripstop“, ktorá pri poškodení textílie bráni ďalšiemu páraniu. Benefity síce zvyšujú hmotnosť no, napriek tomu sme pri bundách neprekročili 250 g a pri nohaviciach 200 g.

Pridali sme radšej na univerzálnosti. Najmä bundu sme „vytuningovali“ na prasknutie. Dobre strihnutá kapucňa, nastaviteľný pás, fixácia palca na manžetách zvyšujú komfort v pohybe. Pridali sme odvetrávanie v podpazuší, na chrbte a elegantne sme vyriešili možnosť odvetrávania cez otvorený zips.

Farebné varianty

KDEKOĽVEK SI…,  KAMKOĽVEK BEŽÍŠ…,  KEDYKOĽVEK JAZDÍŠ…,  STAČÍ LEN ROZBALIŤ.

NORTHKIT – najkomplexnejšia bunda do každého počasia od NORTHFINDER. Ľahká, všestranná a zbaliteľnú (pohotovostnú) bundu do každého počasia s množstvom praktických vychytávok pre športového fanatika.

Bunda zbaliteľná do vlastného vrecka, ktoré sa nikdy nestratí, ochráni pred vlhkosťou a vetrom. Ľahký ripstopový materiál s DWR a podlepenými švami poskytne až 10000 mm nepremokavosť s priedušnosťou 10000 g/24h/m2. Vetracie otvory na chrbte, v podpazuší a hrudi zabezpečujú zvýšenú cirkuláciu vzduchu. Cyklista získa prístup do zadných vreciek dresu a hrudný pásik je využiteľný aj na fixovanie slúchadiel.

Predné vrecká a extra bočné elastické vrecko na fľašu sme doplnili samostatnými vnútornými vreckami pre mart-phone, platobnú kartu a kľúče. Elastická manžeta s fixáciou palca bráni nepríjemnému zhrňovaniu. Rovnako ako jednoručné sťahovače na spodnom leme. Nastaviteľná kapucňa sa dá zložiť prakticky do goliera. Bezpečnosť strážia 360° reflexné prvky. Rozmer vrecka 200 x100 mm s hmotnosťou 250 g (L).

BUNDA NORTHKIT PRE NEHO A PRE ŇU

49.90  s DPH
49.90  s DPH

49.90  s DPH
39.90  s DPH
49.90  s DPH
39.90  s DPH

Zľava za Váš email

Nezmeškajte zľavy, akcie alebo novinky a ušetrite

10€

Prihláste sa na odber našich noviniek emailom
a získajte zľavový kupón v hodnote 10€ použitelný pri nákupe na 75€.
Kupón nie je možné použiť v kombinácii s ďalšími zľavami.

Odoslaním formuláru potvrdzujem, že som si prečítal zásady spracovania osobných údajov.