Naša spoločnosť sa rozširuje. Možno hľadáme práve teba!

Dezorganizácia nie je tvojím nepriateľom – možno skôr naopak? Vo svojich veciach máš rád poriadok, avšak „svojským“ spôsobom, ktorý by sa dal nazvať možno skôr organizovaným neporiadkom? Vieš, že podobným spôsobom práce sa vyznačovali aj velikáni ako napr. Albert Einstein, či Mark Twain. Neusporiadané prostredie podnecuje vznik kreatívnych myšlienok.

Pre svoje okolie si studnicou nápadov a inšpiruješ svojou tvorbou ostatných. Problémom je, že niekedy až príliš. Pre neustály „atak“ nápadov neustále niečo tvoríš, no hneď, ako sa tým pochváliš, objavia sa nápadne podobné nápady aj u tvojich priateľov. Kreslíš? Začali kresliť aj tvoji priatelia. Píšeš? Zrazu začali písať aj tvoji priatelia. Fotíš? Rovnaké fotky začínaš vidieť aj u svojich priateľov.

Síce ti to niekedy môže už pekne liezť na nervy, ber to ako dar. Stále tu budú ľudia, ktorí budú nasledovať každý jeden tvoj krok. No myslíš, že by to robili, ak by to, čo robíš nebolo jedinečné a skvelé? Ber svoju schopnosť inšpirovať ako niečo, čo máš tomuto svetu odovzdať za svoj obrovský dar kreativity.

A preto hľadáme práve teba. Pridaj sa do nášho tímu ako dizajnér, grafik či social manager. Nevadí, že si začiatočník, dáme príležitosť všetkým 😊 Pošli nám svoje CV aj s portfóliom, prípadne referenciami.

Junior dizajnér

Dizajnér

Grafik

Social manager

Ak máš rád nezávislosť, nechceš byť viazaný trvalým pracovným pomerom, ale aj tak by si chcel s nami spolupracovať, kľudne napíš mail na info@northfinder.sk. Pošli nám svoju ponuku, portfólio a návrh spolupráce. Nikdy nevieš, či nás niečím neoslovíš 😊